בלוג

רהיט הוט-קוטור

23/03/2021 - עיצוב בהתאמה אישית

התמזל מזלי ועיצבתי רהיט בהתאמה אישית, דרך עיצוב שזלונג הענקתי לסיפור חיים בד טקסטורה וצבע מלאים בהשראה שישארו לדורות הבאים


דירת נופש בעלת קסם ייחודי

29/07/2020 - עיצוב הפונה לקהלי יעד שונים

כשבחרו בי לעצב את דירת הנופש לא שיערתי בנפשי איזה מסע מרגש אעבור בבחירות העיצוביות ובקסם שהמקום העניק לי כמעצבת


עיצוב אונליין

02/05/2020 - עיצוב מרחוק ובלי מסיכות

לעצב את החדר בלי להיכנס להוצאה מוגזמת בזמן שלך, בקצב שלך ובתקציב שלך


חתונה בהפתעה

28/11/2019 - חגיגות 40 שנות נישואין- עיצוב בלבן

במרוצת השנים הוזמנתי לעצב ולהפיק לא מעט אירועים, אבל חתונה בהפתעה היתה ללא ספק אחד האירועים המרגשים בחיי, הפקה לחגיגות 40 שנות נישואין להוריי היקרים


שירות עיצוב והלבשה אונליין

14/10/2019 - עיצוב אונליין - שירות לאנשים עסוקים

כמה פעמים אמרנו לעצמנו שאנחנו חייבים להחליף את הספות, שהמיטה של הילדה שקנינו לה בגיל 7 כבר לא מתאימה לה בגיל 15, שפינת האוכל כבר זקוקה לשינוי. בקצב החיים המטורף אנחנו רוצים כל כך הרבה דברים אבל אין לנו זמן. בשבילכם יצרתי את שירות העיצוב אונליין, שירות המתאים לאנשים עסוקים שרוצים שינוי בבית.


שלושה בדירה אחת

02/08/2019 - דירת חמשה חדרים עיצוב פנים והלבשת הבית

כבר בפגישה הראשונה עם הלקוחות הבנתי מיד מה תהיה ההשראה של הפרויקט הזה ואיך אני עומדת להגשים להם את החלום.

כל מה שהייתי צריכה זה רעיון טוב, יכולת ושיתוף פעולה . התוצאה לפניכם


ורוד זה השחור החדש

12/06/2019 - מיתוסים על הצבע הורוד

אנחנו בוחרים בצבעים לפי התחושות, הרגשות והרעיונות שהם מעוררים בנו. כששאלו נחקרים איזה צבע מבין כל הצבעים הם הכי אוהבים, התשובה היתה חד משמעית כחול.

כנשאלת השאלה איך אתם מרגישים עם הצבע הורוד? התשובה לכך אינה ברורה וזאת לאור ההיסטוריה שעבר הצבע במשך מאות שנים. האם המהפיכה הורודה עושה קאמבק?


עיצוב תחושתי

23/05/2019 - עיצוב תחושתי זה לא רק הרגשה זה מעבר לזה

כשיצאתי לדרך עצמאית הבטחתי לעצמי שאקח פרויקטים שעושים לי טוב בנשמה, כאלה שמה שמניע אותי לעצב עבורם היא חדוות היצירה והרצון לעצב מה’קישקס’. דרך פרויקט עיצוב פנים לקליניקה התפתחותית לילדים הגשמתי שוב את חלומותיי כמעצבת, פרויקטים שכאלה מגדירים אותי כמעצבת כל פעם מחדש.


שיר נולד

20/05/2019 - שירים הם לפעמים געגועים למנגינות

כל ילד מביא עמו שיר שמסמל עבור הוריו מנגינה שלמה. לא סתם בחרו לי הוריי את השם לירון, שם שמסמל כל כך הרבה תווים וסולמות שאת כולן אני מקדישה לילדיי האהובים.


לולה לו-לי

06/05/2019 - כשאת בוחרת מעצב שיער את בוחרת בן זוג לחיים

אף פעם לא הבנתי את האנשים שקוראים לאיש שמטפל להם בשיער: ספר. מעולם לא תפסתי את המקצוע הזה כהגדרתו, שהרי האדם שאוחז במספרים ועומד מאחורי הראש שלנו הוא – הוא האיש לסמוך עליו שיעצב את המראה שלי בצורה המיטבית, הנכונה והיפה ביותר. האיש הזה הוא מעצב, מעצב שיער. ולכל האופי והיופי שמתלווה לצמד המילים הללו יש סיפור.